Τις δηλώσεις της Χριστίνας Αλούπη για τη σημερινή τηλεόραση σχολίασε το πρωί της Τρίτης η Δανάη Μπάρκα στο "Πάμε Δανάη".
"Δεν ξέρω αν ισχύει αυτό για τη σημερινή τηλεόραση. Βέβαια δεν έχω ζήσει και την παλιά για να ξέρω, μόνο από το youtube" είπε αρχικά η Δανάη Μπάρκα για το πόσο έχουν αλλάξει τα τηλεοπτικά πρόσωπα και ο τρόπος παρουσίασης.
"Πιστεύω ότι και τώρα τα ίδια λέγονται απλά στο τέλος της κακίας βάζει τον μανδύα του: "Εντάξει, δεν θέλω να μιλάω άλλο για αυτό, αφήστε το”, οπότε σημαίνει: "Μα τι καλός άνθρωπος”, ενώ πριν έχει βγει ο οχετός και λες: "Μα τι είπε τώρα ο άνθρωπος;”" πρόσθεσε αναφορικά με τις αντιδράσεις που έχουν συχνά οι τηλεθεατές.
Οι πιο πρόσφατες Ειδήσεις
Διαβάστε πρώτοι τις Ειδήσεις από την εγχώρια και διεθνή showbiz στο yupiii.gr