![Δημήτρης Αλεξάνδρου Ιωάννα Τούνη Νουνίτο](https://www.yupiii.gr/Content/ImagesDatabase/p/767x429/crop/both/91/91fe742bb26848c6aedb16b06a327804.jpg?quality=90&404=default&v=3)
Μία αδημοσίευτη φωτογραφία του γιου της, του Πάρη Αλεξάνδρου, μοιράστηκε η Ιωάννα Τούνη στο instagram το βράδυ της Κυριακής.
Η social media star δημοσίευσε ένα παλαιότερο στιγμιότυπο του γιου της από την εποχή που ήταν ήδη δημοφιλής στο internet ως "νουνίτο", πριν βαφτιστεί "Πάρης".
Στη λεζάντα της ανάρτησής της, η Ιωάννα Τούνη σημειώνει: "Ο Δημήτρης οδηγάει και εγώ (ως σωστή συνοδηγός) σκρολάρω στο album της κάμερας… Αυτόν τον μικρό δεινοσαυράκο τον τράβηξα στις 29 Ιανουαρίου το 2023🦖
Τότε που ήταν ακόμη νουνίτο… Αχχχχχ σαν χθες μου φαίνεται συμπεθέρες μου!🥹ΓΙΑΤΙ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΤΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ;;;".
Οι πιο πρόσφατες Ειδήσεις
Διαβάστε πρώτοι τις Ειδήσεις από την εγχώρια και διεθνή showbiz στο yupiii.gr