![Έλενα Γαλύφα](https://www.yupiii.gr/Content/ImagesDatabase/p/767x429/crop/both/83/830552ab5a04429ea4706693d2472574.jpg?quality=90&404=default&v=3)
Ένα από αυτά που μας είχαν λείψει περισσότερο κατά τους θερινούς μήνες από το φθινόπωρο και τον χειμώνα είναι η δυνατότητα να συνδυάζουμε αρκετά από τα ρούχα μας μεταξύ τους δημιουργώντας έτσι διαφορετικούς συνδυασμούς κάθε φορά. Το να συνδυάζουμε αρκετά κομμάτια σε διαφορετικά μήκη όπως και από διαφορετικά υφάσματα μεταξύ τους ονομάζεται layering και είναι ένα από τα αγαπημένα styling tricks για ένα ενδιαφέρον και stylish look της σεζόν που διανύουμε.
Διαβάστε παρακάτω https://www.missbloom.gr/
Οι πιο πρόσφατες Ειδήσεις
Διαβάστε πρώτοι τις Ειδήσεις από την εγχώρια και διεθνή showbiz στο yupiii.gr