![Αφροδίτη Σκαφίδα - Πύρρος Δήμας](https://www.yupiii.gr/Content/ImagesDatabase/p/767x429/crop/both/89/89b59073d24b40f594e75922272c7899.jpg?quality=90&404=default&v=3)
Η Αφροδίτη Σκαφίδα επέστρεψε στην Ελλάδα μετά την αποβολή της από το "Survivor All Star" λόγω των κανονισμών που δεν ακολούθησε αφού είχε επικοινωνία με ντόπιους για να της παρέχουν φαγητό.
Η παίκτρια δεν προχώρησε ακόμα σε κάποια ανάρτηση - απάντηση για τα όσα συνέβησαν στο παιχνίδι, ωστόσο επέλεξε να βρεθεί με αγαπημένα της πρόσωπα για το Πάσχα και κυρίως να είναι μαζί με τον αγαπημένο της Πύρρο Δήμα.
Έτσι, η πρώτη της ανάρτηση μετά το παιχνίδι είναι η φωτογραφία της με τον χρυσό Ολυμπιονίκη από το βράδυ της Ανάστασης, στην οποία οι δυο τους είναι πιασμένοι χέρι χέρι και δείχνουν πιο ερωτευμένοι από ποτέ. Στην λεζάντα η Αφροδίτη Σκαφίδα ευχήθηκε: "Το φως της Ανάστασης ας γεμίσει τις καρδιές όλων μας με αγάπη".
Δείτε την ανάρτηση της Αφροδίτης Σκαφίδα:
![Αφροδίτη Σκαφίδα - Πύρρος Δήμας: Πιασμένοι χέρι χέρι στην Αναστάση - Δείτε την φωτογραφία](https://www.yupiii.gr/Content/ImagesDatabase/e0/e0694e2eae8f42cb84c4c46785e5e1f7.jpg?v=1&maxwidth=650&)
Οι πιο πρόσφατες Ειδήσεις
Διαβάστε πρώτοι τις Ειδήσεις από την εγχώρια και διεθνή showbiz στο yupiii.gr