Η ερμηνεία του Γιάννη Σεβδικαλή και της Σοφίας Κουρτίδου συγκίνησε τη Βίκυ Σταυροπούλου στο "J2US" .
Η γνωστή ηθοποιός έκανε την κριτική της με δάκρυα να φεύγουν από τα μάτια της. Η Δέσποινα Βανδή θέλησε να την παρηγορήσει με τρυφερό τρόπο, δίνοντάς της ένα φιλί.
"Έλα εδώ να σου δώσω ένα φιλί. Έλα εδώ γιατί πέρασε λίγο δύσκολα..." είπε η Δέσποινα Βανδή.
Κλείνοντας, η Βίκυ Σταυροπούλου είπε: "Αυτά είναι τα σημαντικά της ζωής παιδιά μου. Η υγεία μας και η αγάπη μας. Η αγάπη για τον εαυτό μας και τους γύρω μας. Με συγκινήσατε πάρα πολύ. Δεν ξέρω αν είχα ήδη φτιαχτεί αλλά φαίνεται η αγάπη στα πρόσωπά σας [...] Είστε ένα ζευγάρι που εκτιμώ αφάνταστα".
Οι πιο πρόσφατες Ειδήσεις
Διαβάστε πρώτοι τις Ειδήσεις από την εγχώρια και διεθνή showbiz στο yupiii.gr