Το Σάββατο 11 Μαΐου πραγματοποιήθηκε στην Παιανία ένας από τους πιο λαμπερούς γάμους της χρονιάς. Ο νεαρός εφοπλιστής Αντώνης Ξυλάς αντάλλαξε με την αγαπημένη του Ιφιγένεια Πρωτονοτάριου όρκους αιώνιας πίστης και αγάπης. Ο γάμος έγινε στον Ιερό Ναό Κοιμήσεως της Θεοτόκου, ενώ ακολούθησε λαμπερή δεξίωση στο κτήμα Γαβαλά με πάνω από χίλιους καλεσμένους, από τον επιχειρηματικό, εφοπλιστικό και πολιτικό κόσμο.
Ο γαμπρός είναι γιος του εφοπλιστή Γιάννη Ξυλά και της αείμνηστης αδελφής του Νίκου Πατέρα, Μαρίας Πατέρα που πέθανε τον Δεκέμβριο του 2021 σε ηλικία 56 ετών βυθίζοντας στη θλίψη τον εφοπλιστικό και κοσμικό χώρο. Η απουσία της από εκείνη την ημέρα αισθητή και προκάλεσε μεγάλη συγκίνηση αφού δεν ήταν εκεί να καμαρώσει τον μοναχογιό της να παντρεύεται.
Διαβάστε παρακάτω στο The TOC
Οι πιο πρόσφατες Ειδήσεις
Διαβάστε πρώτοι τις Ειδήσεις από την εγχώρια και διεθνή showbiz στο yupiii.gr