![Yamamay](https://www.yupiii.gr/Content/ImagesDatabase/p/767x429/crop/both/b3/b3aa7438b43143efbeb35edac3dbecff.jpg?quality=90&404=default&v=3)
Τα Χριστούγεννα πλησιάζουν κι ήδη έχεις ξεκινήσει να αναζητάς το κατάλληλο δώρο για τα αγαπημένα σου πρόσωπα ή ακόμη και για σένα; Ψάχνεις για το τέλειο outfit για τα Χριστούγεννα και την παραμονή της Πρωτοχρονιάς; Για το τέλειο δώρο; Για γιορτινά εσώρουχα;
Τότε, η Yamamay είναι ο προορισμός σου! Η εταιρεία εσωρούχων μας ταξιδεύει στη μαγευτική ατμόσφαιρα των Χριστουγέννων, δημιουργώντας μια παραμυθένια συλλογή από ενδύματα και αξεσουάρ και σίγουρα θα βρεις αυτό ακριβώς που θα ικανοποιήσει περισσότερο κάθε μέλος της οικογένειάς σου ή της παρέας σου!
![Στη Yamamay βρήκαμε τα καλύτερα δώρα που μπορείς να κάνεις τα Χριστούγεννα](https://www.yupiii.gr/Content/ImagesDatabase/39/3978bb08514a4bfa9bc7f2eeaa817ad4.jpg?v=1&maxwidth=650&)
Πρόκειται για ρούχα και αξεσουάρ που θα χαρίσεις ή θα φορέσεις πριν αλλά και κατά τη διάρκεια της εορταστικής περιόδου, όπως και για μια χαρούμενη διαφημιστική καμπάνια με μερικά από τα πιο κλασικά σενάρια της οικογένειας που διασκεδάζει ενόψει της ημέρας των Χριστουγέννων, όπως το στόλισμα του χριστουγεννιάτικου δέντρου, το στρώσιμο του γιορτινού τραπεζιού, το ψήσιμο μελομακάρονων και μπισκότων, δηλαδή όλα αυτά που απολαμβάνουμε να κάνουμε τα Χριστούγεννα.
![Yamamay](https://www.yupiii.gr/Content/ImagesDatabase/45/45569ba399824fcebeab60fe9ba14100.jpg?v=1&maxwidth=650&)
Η Lorena Duran είναι πρόσωπο του brand εδώ και αρκετές σεζόν και πρωταγωνιστεί στην παρουσίαση της χριστουγεννιάτικης συλλογής της Yamamay. Ο Gennaro Lillio και τα δύο νεαρά μοντέλα, η Margherita Buoncristiani και η Lucia Bramani, επιλέχθηκαν για την παρουσιάση της συλλογής, ενώ για τις συλλογές από πιτζάμες που σχεδιάστηκαν για όλη την οικογένεια, πρωταγωνιστούν η Laura Barth και ο Joaquin Morodo.
![Yamamay](https://www.yupiii.gr/Content/ImagesDatabase/f0/f0de0cac11b64085b7d6a6238cddd021.jpg?v=1&maxwidth=650&)
Η εντυπωσιακή και λαμπερή χριστουγεννιάτικη καμπάνια, όπου φωτογράφος της είναι ο Xavi Gordo, θα προβληθεί στην ιταλική τηλεόραση όπως και σε όλα τα κανάλια κοινωνικής δικτύωσης του brand. Η καμπάνια είναι συνοδεύομενη από τη μουσική του τραγουδιού "Ma che freddo fa" του Nada.
![Yamamay](https://www.yupiii.gr/Content/ImagesDatabase/ab/abb10bf1b93840b89ca1dd9e84dcb63c.jpg?v=1&maxwidth=650&)
Το καλύτερο στο αφήσαμε για το τέλος, μιας και τις shopping bags του brand, που δημιουργήθηκαν ειδικά για την χριστουγεννιάτικη καμπάνια, έχει εικονογραφήσει η Bianca Cedrone και απεικονίζουν ένα χριστουγεννιάτικο τραπέζι στολισμένο με τις πιο νόστιμες εορταστικές λιχουδιές.
![Yamamay](https://www.yupiii.gr/Content/ImagesDatabase/26/26be92b418bc4efbb3b42eea6451ae90.jpg?v=1&maxwidth=650&)
Η χριστουγεννιάτικη συλλογή είναι τώρα διαθέσιμη σε όλα τα καταστήματα Yamamay και στο www.yamamay.com
Οι πιο πρόσφατες Ειδήσεις
Διαβάστε πρώτοι τις Ειδήσεις από την εγχώρια και διεθνή showbiz στο yupiii.gr