Το τελευταίο διάστημα κυκλοφόρησαν φήμες που ήθελαν τον Δημήτρη Σκαρμούτσο να αναλαμβάνει το μενού των καλεσμένων του γάμου του Στέφανου Κασσελάκη με τον Τάιλερ Μακμπέθ.
"Δεν μπορώ να σου πω! Πάμε παρακάτω! Όχι, δεν θα μαγειρέψω εγώ" απάντησε ο Δημήτρης Σκαρμούτσος και όταν τον ρώτησαν αν είχε δεχθεί σχετική πρόταση και για το πιλάφι στον γάμο, πρόσθεσε: "Δεν μπορώ να πω, όσο και να σε αγαπώ. Θα έχει πιλάφι, αφού θα γίνει στα Χανιά. Δεν γίνεται γάμος στα Χανιά χωρίς πιλάφι. Εγώ όταν ήμουν στα Χανιά και αν δεν υπήρχε στον γάμο πιλάφι, γυρνούσαν την άλλη μέρα κι έλεγαν πως ο γάμος ήταν χάλια. Δεν πας να έχεις χαλάσει εκατομμύρια; Αν το πιλάφι δεν ήταν καλό, έλεγαν πως ήταν μέτριος ο γάμος" είπε ο Δημήτρης Σκαρμούτσος.
Οι πιο πρόσφατες Ειδήσεις
Διαβάστε πρώτοι τις Ειδήσεις από την εγχώρια και διεθνή showbiz στο yupiii.gr