![Τόνια Σωτηροπούλου](https://www.yupiii.gr/Content/ImagesDatabase/p/767x429/crop/both/fe/fe2aaa1b26f942c287f327ea142e8d18.jpg?quality=90&404=default&v=3)
Πέρα από την εκθαμβωτική Balmain τουαλέτα της, το dreamy μακιγιάζ και το ρομαντικό half up, η Τόνια Σωτηροπούλου είχε και το πιο κομψό μανικιούρ στην πρόσφατη εμφάνισή της στο Φεστιβάλ Καννών. Το μανικιούρ άλλωστε είναι ένα beauty στοιχείο που δεν γίνεται να περάσει απαρατήρητο, ιδίως όταν μιλάμε για μια τόσο classy επιλογή.
Διαβάστε παρακάτω στο MadameFigaro
Οι πιο πρόσφατες Ειδήσεις
Διαβάστε πρώτοι τις Ειδήσεις από την εγχώρια και διεθνή showbiz στο yupiii.gr