![Κωνσταντίνα ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ](https://www.yupiii.gr/Content/ImagesDatabase/p/767x429/crop/both/f7/f7be7a63f674470791e9420ed9925a10.jpg?quality=90&404=default&v=3)
Το δεύτερο παιδί της θα κρατήσει στα χέρια της σε λίγο καιρό η Κωνσταντίνα, με την παρουσιάστρια να μοιράζεται διαδικτυακά κάποιες στιγμές από το ταξίδι της δεύτερης εγκυμοσύνης της.
Αργά το απόγευμα της ονομαστική της εορτής, η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου δημοσίευσε ένα boomerang στα Instagram stories της, στο οποίο φαινόταν η φουσκωμένη της κοιλίτσα.
![Κωνσταντίνα Σπυροπούλου | Μας δείχνει τη φουσκωμένη της κοιλίτσα](https://www.yupiii.gr/Content/ImagesDatabase/04/0481af7d32194864bdf7a9712d8ba38a.jpg?v=1&maxwidth=650&)
Υπενθυμίζεται ότι μαζί με τον Βασίλη Σταθοκωστόπουλο έχουν ήδη αποκτήσει ένα παιδί, τον μικρό Βλάσση, ενώ μέχρι στιγμής το ζευγάρι δεν έχει αποκαλύψει το φύλο του δεύτερου παιδιού του.
Οι πιο πρόσφατες Ειδήσεις
Διαβάστε πρώτοι τις Ειδήσεις από την εγχώρια και διεθνή showbiz στο yupiii.gr