Ο Δημήτρης Σταρόβας νοσηλεύεται στο Τζάνειο νοσοκομείο, μετά το ισχαιμικό εγκεφαλικό που υπέστη το πρωί της Τετάρτης.
Η κάμερα της εκπομπή Super Κατερίνα συνάντησε τη Μαρία Κορινθίου και κατέγραψε την αντίδρασή της on air στο άκουσμα της δυσάρεστης είδησης.
"Όχι, δεν το ήξερα παιδιά, γιατί δεν παρακολουθώ καθόλου και τίποτα. Δεν ανοίγω καν το τηλέφωνό μου για αυτά" είπε αρχικά η Μαρία Κορινθίου σοκαρισμένη.
"Τι να πω εγώ τώρα; Είχαμε μιλήσει πρόσφατα αλλά δεν είναι ότι κάναμε και παρέα. Εν τέλει είδες τι έχει σημασία; Να ‘μαστε καλά, να γευόμαστε και να χαιρόμαστε την κάθε στιγμή. Είναι αυτό που λέω: να αγαπιόμαστε. Γιατί είδες; Από τη μια στιγμή στην άλλη" προσέθεσε.
Οι πιο πρόσφατες Ειδήσεις
Διαβάστε πρώτοι τις Ειδήσεις από την εγχώρια και διεθνή showbiz στο yupiii.gr