![Αναστασία Rnew](https://www.yupiii.gr/Content/ImagesDatabase/p/767x429/crop/both/6c/6c3ac4c06e9e4b5191b095f4ec9ea8b5.jpg?quality=90&404=default&v=3)
Συνέντευξη στη Σόνια Μαγγίνα για το περιοδικό "Hello" παραχώρησε η Αναστασία.
Μεταξύ άλλων, η δημοφιλής τραγουδίστρια αναφέρθηκε στα μηνύματα που δέχεται στα social media της, τα οποία τα διαχειρίζεται η ίδια.
"Ναι, τα διαχειρίζομαι μόνη μου και δεν ξέρω αν ποτέ θα αλλάξει αυτό. Πάντα προσπαθώ να ξεκλέψω λίγο χρόνο για να ανεβάσω κάτι ή να συνομιλήσω με φίλους ή ακόμη και με το κοινό που μου στέλνει μηνύματα, Αυτό που προσπαθώ είναι, όταν δουλεύω, να κάνω ένα διάλειμμα από αυτά για να μην αποσπάται η προσοχή μου. Εκεί είναι το κινητό, δεν θα φύγει" είπε.
Και πρόσθεσε: "Τα μηνύματα που δέχομαι καθημερινά με συντροφεύουν μες την ημέρα μου. Είναι τόσο όμορφα που μου φτιάχνουν τη διάθεση και ευχαριστώ πραγματικά το κοινό γι' αυτά που μου στέλνει. Τα υπερβολικά μηνύματα που έχω είναι όλα προτάσεις γάμου, αλλά δεν έχω δει κανέναν να έρθει από κοντά! (γέλια)".
Οι πιο πρόσφατες Ειδήσεις
Διαβάστε πρώτοι τις Ειδήσεις από την εγχώρια και διεθνή showbiz στο yupiii.gr