Ο Δημήτρης Παπανώτας αναφέρθηκε στο "ταξίδι" που ξεκίνησε στο κομμάτι της πολιτικής και των Ευρωεκλογών και ευχαρίστησε τον κόσμο για τη στήριξη που του έχει δώσει.
"Δεν ήμουν στην παραλία χθες, ήμουν στις κάλπες. Εύχομαι να έχουμε καλά αποτελέσματα και θέλω να ευχαριστήσω τον κόσμο. Πήρα πάρα πολλά μηνύματα αγάπης, είμαι συγκινημένος από την αγάπη του κόσμου", είπε ο Δημήτρης Παπανώτας.
"Να γίνει ό,τι γίνει για καλό σου", του ευχήθηκε η Σταματίνα Τσιμτσιλή.
Οι πιο πρόσφατες Ειδήσεις
Διαβάστε πρώτοι τις Ειδήσεις από την εγχώρια και διεθνή showbiz στο yupiii.gr