![Κατερίνα Καινούργιου](https://www.yupiii.gr/Content/ImagesDatabase/p/767x429/crop/both/32/32182cfadc6c420ca1e233d0b3e609a9.jpg?quality=90&404=default&v=3)
Δηλώσεις στην κάμερα της εκπομπής "I Love ΣουΚου" παραχώρησε η Κατερίνα Καινούργιου .
Η παρουσιάστρια του Alpha δεν δίστασε και ρωτησε τον ρεπόρτερ της Μπέττυς Μαγγίρα: "Εσείς τι έχετε μαζί μου; Θέλω να πιστεύω ότι δεν έχετε κάτι, γιατί και με την Μπέττυ έχω δουλέψει και με τον Δημήτρη τον εκτιμώ απεριόριστα".
Η ίδια σχολίασε επίσης για την κόντρα με την Μαρία Μπακοδήμου: "Γενικότερα είμαι της άποψης να μη σχολιάζουμε τις αμοιβές των άλλων ανθρώπων. Ασχολήθηκα εγώ με πόσα παίρνει η Μπακοδήμου; Δεν με αφορά. Με ενοχλεί μόνο όταν με σχολιάζουν εμμονικά και πολλές φορές".
Η Κατερίνα Καινούργιου άφησε και μια ατάκα για το "Breakfast @Star": "Ο αρχισυντάκτης των παιδιών ήταν πολλά χρόνια αρχισυντάκτης μου. Μάλλον δεν με έχει ξεπεράσει!".
Μετά την αναπαραγωγή του αποσπάσματος, η Μπέττυ Μαγγίρα δήλωσε: "Άμα την παίζουμε έχουμε εμμονή μαζί της, άμα δεν παίζουμε καθόλου, δεν ξέρω… Ε βέβαια την παρακολουθούμε γιατί μας αρέσει".
Οι πιο πρόσφατες Ειδήσεις
Διαβάστε πρώτοι τις Ειδήσεις από την εγχώρια και διεθνή showbiz στο yupiii.gr