![Kate Middleton](https://www.yupiii.gr/Content/ImagesDatabase/p/767x429/crop/both/5c/5ce2625af41846ff87591edecb1e6144.jpg?quality=90&404=default&v=3)
Αναμφίβολα τα πουλόβερ και τα cardigans είναι εκείνα τα οποία προτιμάμε συχνότερα στις χειμερινές εμφανίσεις μας καθώς είναι αυτά τα οποία μπορούν να μας χαρίσουν τη ζεστασιά όπως και το cozy look που επιθυμούμε. Όσο πλησιάζουμε ημερολογιακά πιο κοντά στη γιορτινή περίοδο μας βγαίνει αυτόματα η επιθυμία να εντάξουμε περισσότερο festive κομμάτια στα outfits μας τα οποία θα μας εντάξουν πιο εύκολα στο mood των Χριστουγέννων. Τα tweed jackets, τα οποία βλέπουμε φέτος να προτιμώνται ιδιαίτερα σε κάθε χρώμα και γραμμή, συνδυάζουν όλα τα χαρακτηριστικά που προαναφέραμε ενώ προσθέτουν ταυτόχρονα και extra στιλιστικούς πόντους στο σύνολο μας με τον preppy χαρακτήρα τους.
Διαβάστε παρακάτω www.madamefigaro.gr
Οι πιο πρόσφατες Ειδήσεις
Διαβάστε πρώτοι τις Ειδήσεις από την εγχώρια και διεθνή showbiz στο yupiii.gr