![Δέσποινα Μοιραράκη Γιάννης Κοντούλης](https://www.yupiii.gr/Content/ImagesDatabase/p/767x429/crop/both/7d/7dc15629719c4ebb82ebd86a040ac8c5.jpg?quality=90&404=default&v=3)
Τα πρώτα γενέθλια μετά την απώλεια του αγαπημένου της συζύγου, του Γιάννη Κοντούλη, γιόρτασε η Δέσποινα Μοιραράκη. Η γνωστή επιχειρηματίας και παρουσιάστρια πέρασε την ξεχωριστή αυτή ημέρα οικογενειακά, στον Ωρωπό.
Η Δέσποινα Μοιραράκη μοιράστηκε φωτογραφίες από τα γενέθλιά της τις οποίες τις συνόδεψε με ένα σημαντικό μήνυμα: "Διαφορετικά γενέθλια φέτος……. Η ζωή συνεχίζεται …. #happybirthday #birthday #family"
Οι πιο πρόσφατες Ειδήσεις
Διαβάστε πρώτοι τις Ειδήσεις από την εγχώρια και διεθνή showbiz στο yupiii.gr