Yupiii|Living|Food|Νέα|
Νέα|08.04.2012 |12:04|

Aγγλικά μπισκότα για το Πάσχα

Μας έχουν ξετρελάνει!. Που θα τα βρεις;

ΓΡΑΦΕΙ:
 
Aγγλικά μπισκότα για το Πάσχα

 


Για όσους θέλουν μία διαφορετική ιδέα γι αυτό το Πάσχα, το αγαπημένο βρετανικό biscuiteers έχει τη λύση.

Όσοι θέλουν φέτος το Πάσχα, αντί για σοκολατένια αυγά και τσουρέκια, να πάνε για δώρο κάτι διαφορετικό, έχουν την πιο γλυκιά επιλογή. Το αγαπημένο μας βρετανικό site μπισκότων, το www.biscuiteers.com, εκτός από τα απίθανα μπισκότα- προβατάκια, αυγουλάκια και λαγουδάκια, που έχει για μας κάθε χρόνο, φέτος έχει μία νέα έκπληξη.

Τα λαχταριστά πασχαλινά κέικ είναι πραγματικά πανέμορφα, φτιάχνονται με ολόφρεσκα υλικά και διακοσμούνται στο χέρι, ενώ μπορείς να ζητήσεις να γράψουν πάνω το δικό σου προσωπικό μήνυμα.



Θαύμασέ τα στο www.biscuiteers.com

Δες επίσης:

Πασχαλινά σοκολατένια αυγά ή γλυκά έργα τέχνης;
Επιμένουμε Βιολογικά
Δημιούργησε αναμνήσεις στην ... κουζίνα!
Φρέσκο food trend με γλυκιά γεύση!
Παγκόσμια ημέρα Macaron!

DAILY NEWS

Ντορέττα Παπαδημητρίου - Η φωτογράφιση για το νέο Yupiii (3)
 
CELEBRITY NEWS
|
28.08.2016 | 16:04
|

ΝΤΟΡΕΤΤΑ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Στη Βιέννη με τον σύντροφό της: Η σπάνια κοινή φωτογραφία

Η Ντορέττα Παπαδημητρίου ποζάρει στον φακό με τον Άλεξ Φρανζολίνι σε μια σπάνια κοινή φωτογραφία τους. 

Ο Νίκος Οικονομόπουλος στη σκηνή του ΘΕΑ (1)
 
CELEBRITY NEWS
|
28.08.2016 | 12:45
|

ΝΙΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ

Η μεγάλη επιστροφή στο ΘΕΑ με τη Στέλλα Καλλή: Ποιοι βρέθηκαν στην πρεμιέρα;

Και αυτό το καλοκαίρι, ο Νίκος Οικονομόπουλος επέστρεψε στο νυχτερινό κέντρο που έγινε συνώνυμο με τις επιτυχίες του. 

Υβόννη Μπόσνιακ & Δημήτρης Αλεξάνδρου - Στα γυρισματα για τα Star Κύπρος 2016 (1)
 
CELEBRITY NEWS
|
28.08.2016 | 12:33
|

ΥΒΟΝΝΗ ΜΠΟΣΝΙΑΚ - ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

Οι πρώτες φωτογραφίες από τα γυρίσματα για τα Star Κύπρος 2016

Η Υβόννη Μπόσνιακ και ο Δημήτρης Αλεξάνδρου κάνουν ένα ακόμα τηλεοπτικό βήμα, συμμετέχοντας στην επιτροπή των Star Κύπρος 2016 για την ανάδειξη της πιο εντυπωσιακής γυναίκας της Κύπρου. 

Γιώργος Λιάγκας - Φαίη Σκορδά RNew
 
CELEBRITY NEWS
|
28.08.2016 | 09:53
|

ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΙΑΓΚΑΣ- ΦΑΙΗ ΣΚΟΡΔΑ

Διακοπές λίγο πριν την επιστροφή για τη νέα σεζόν: Πού βρίσκονται;

Ο Γιώργος Λιάγκας και η Φαίη Σκορδά σε μία σπάνια κοινή τους εμφάνιση για το φετινό καλοκαίρι. 

Kim Kardashian
 
CELEBRITY NEWS
|
28.08.2016 | 08:44
|

KIM KARDASHIAN

Έγινε ξανθιά: Δείτε την εντυπωσιακή εμφάνιση με το νέο της look!

H Kim Kardashian τολμά ακόμα μία αλλαγή στην εξωτερική της εμφάνιση. 

Γιάννης Κότσιρας Rnew
 
CELEBRITY NEWS
|
28.08.2016 | 08:37
|

ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΤΣΙΡΑΣ

Προσεχώς μπαμπάς!

Ο Γιάννης Κότσιρας πλέει σε πελάγη ευτυχίας.

Happy Day RNew
 
WATCH
|
27.08.2016 | 19:52
|

ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΤΣΙΜΤΣΙΛΗ

Το «Happy Day» επιστρέφει: Πότε κάνει πρεμιέρα;

Η Σταματίνα Τσιμτσιλή και το «Happy Day» επιστρέφουν στην πρωινή ζώνη του Alpha. 

Αλεξάνδρα Παλαιολόγου
 
CELEBRITY NEWS
|
27.08.2016 | 16:43
|

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ

Δείτε τη με μαγιό, χωρίς ρετούς!

Η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου απολαμβάνει τις καλοκαιρινές της διακοπές και δεν διστάζει να ποζάρει χωρίς μακιγιάζ και ρετούς! 

ΖΩΔΙΑ
 
CELEBRITY NEWS
|
27.08.2016 | 13:49
|

ΖΩΔΙΑ: ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ

Οι αναλυτικές προβλέψεις του μήνα

Τι επιφυλάσσει ο μήνας για όλα τα ζώδια;

ΓΡΑΦΕΙYupiii
CELEBRITY NEWS
27.08.2016 | 10:40
Britney Spears

BRITNEY SPEARS

Η ζωή της γίνεται ταινία!

Η “θυελλώδης, αληθινή ιστορία” της Britney Spears θα αποτελέσει τον κεντρικό άξονα για να βασιστεί η δίωρη βιογραφική ταινία της Lifetime, Britney, σύμφωνα με δημοσίευμα του The Hollywood Reporter, με πρωταγωνίστρια στον ομώνυμο ρόλο τη Natasha Bassett (Hail, Caesar!).

ΓΡΑΦΕΙYupiii
Το εντυπωσιακό υποβρύχιο video του Φαίδωνα Κεφαλέα
Το εντυπωσιακό υποβρύχιο video του Φαίδωνα Κεφαλέα
Η βουτιά της Φαίης Σκορδά
Η βουτιά της Φαίης Σκορδά
Η πρωινή γυμναστική του Αποστόλη Τότσικα
Η πρωινή γυμναστική του Αποστόλη Τότσικα

Παρθένος

23/08-22/09

Αφάνταστα δύσκολο σήμερα να εκτεθείς σε κόσμο, να βρίσκεσαι ανάμεσα σε φίλους/ες ή να επικοινωνείς με συνεργάτες χωρίς να σου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι! Τόσο απέχουν οι απόψεις σου από τις δικές τους!

Επιστροφή Στην Πόλη
  • Επιστροφή Στην Πόλη

    Διάσημες Ελληνίδες

    Επιστροφή Στην Πόλη: Τι να φορέσεις;

  • McARTHURGLEN

    Tο Εκπτωτικό Χωριό McARTHURGLEN Συνεργάζεται Με Τη Nike

    Και προσκαλεί τους μικρούς μας φίλους στη NikeSportsDay!

  • Βερμούδα στη δουλειά γίνεται;

    Βερμούδα Στη Δουλειά

    Γίνεται;

  • Boho χτενίσματα

    Boho Summer

    Αυτά είναι τα καλύτερα καλοκαιρινά hair looks!

  • fit στις διακοπές

    7 Διασκεδαστικοί Τρόποι Για Να Γυμνάζεσαι Εξω Το Καλοκαίρι

    Κρατήσου σε φόρμα και στις διακοπές!